Hakkımızda

Muçi Mama mineral ve vitaminlerle zenginleştirilmiş, tüm ırk ve yaştan kedi ve köpekler için dengeli, sağlıklı ve günlük aktiviteleri için gerekli enerji ihtiyacını karşılayan tam bir besindir. Ürettiğimiz bu besinleri hayvan severlerimiz arayıcılığı ile kedi ve köpeklerimize erişilebilir kılıyoruz.

 Kedi ve köpeklerin ihtiyaçlarına derinlemesine önem vermemiz onlar için en doğru ve sağlıklı mamaların hazırlanmasına yardımcı olur.

 "Sevimli dostlarımıza güzel bir dünya" vizyonumuz ile attığımız her adımdan emin olarak, bu yolda büyük bir bağlılık ve istekle hareket etmekteyiz.

Kedi ve köpeklerin ihtiyaçları, hayat kaliteleri, aktif uzun ömürlü bir yaşam sürdürebilmeleri, bizim vazgeçilmez ilkemizdir.Bu ilke doğrultusunda yapılan araştırmalar, görüşmeler, planlamalar ve uygulamalar, ürünlerimizin kalite ve güvenilirliğini oluşturan temellerden bir kaçıdır, hedeflediğimiz noktalara ulaşmamıza olanak tanır.

Bir mama doyurucu olduğu kadar besleyicide olmalıdır. Ürünlerimizin oluşturulması için her bir aşamada göstermiş olduğumuz hassasiyet, kedi ve köpekler için önemle üzerinde durduğumuz bütün beklentilerin yüksek performansla oluşmasını sağlar.

Her kedi ve köpek sonsuz saygı, sonsuz sevgi kaliteli bir yaşam hak eder. Bu doğrultuda sunduğumuz hizmet ürünlerimizde daima bunu yansıtır. Çünkü, önemsiyoruz çünkü, bu işin içerisinde olmaktan çok mutluyuz..

---

Muçi Mama is a complete food enriched with minerals and vitamins, for cats and dogs of all breeds and ages, balanced, healthy and meeting the energy needs necessary for their daily activities. We make these foods we produce accessible to our cats and dogs through our animal lovers.

Our deep attention to the needs of cats and dogs helps to prepare the most accurate and healthy food for them. With our vision of "A beautiful world for our lovely friends", we are confident in every step we take, and we act with great devotion and enthusiasm on this path.

The needs, quality of life and active longevity of cats and dogs are our indispensable principles. Researches, interviews, plans and applications made in line with this principle are some of the foundations that make up the quality and reliability of our products, allowing us to reach our target points.

A food should be as nutritious as it is filling. The precision we have shown at every stage of the creation of our products ensures that all expectations for cats and dogs, which we attach great importance to, are met with high performance.

Every cat and dog deserves endless respect, endless love and a quality life. The service we offer in this direction always reflects this in our products. Because we care because we are very happy to be in this business.
 
Yükleniyor...